Yeni Nesil Dropshipping

Özellikler

StoksuzSat yazılımının sizlere neler sunduğunu öğrenin.

Stok Kontrol Modülü

Sistem, tedarikçi E-Ticaret sitesini devamlı kontrol ederek stok değişikliklerini algılar ve Trendyol Mağazanızdaki ürünlerin stoklarını otomatik olarak günceller.

Fiyat Kontrol Modülü

Sistem, tedarikçi E-Ticaret sitesindeki ürünlerin fiyatlarını sürekli kontrol ederek fiyat değişikliklerini algılar ve Trendyol Mağazanızdaki ürünlerin fiyatlarını otomatik olarak günceller.

Tedarik Yönetim Modülü

Müşterinizin Trendyol Mağazanızdan satın aldığı ürünlerin tedarik durumunu kontrol edebilir, ürün tedarik sürecini hızlı ve eksiksiz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Harcama Yönetim Modülü

Ürün tedarik aşamadına ödemelerinizi hangi banka hesabı veya kredi kartından yaptığınızı sisteme işleyerek harcamalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Soru-Cevap Modülü

Trendyol Satıcı Paneli üzerinden gelen tüm ürün sorularınızı, sistem üzerinden yanıtlayabilirisiniz. Birden fazla mağazanız varsa tüm soruları tek sayfadan yanıtlayabilirisiniz.

Karlılık Analiz Modülü

Trendyol Mağazanızdan bir sipariş aldığınızda, siparişinizin karlılığı anında analiz edilerek size bildireceğiz. Bu sayede satışlarınızın karlılık durumlarının anlık kontrol edebileceksiniz.

Günlük Performans Raporları

Her gün, bir önceki günün satış, iade ve karlılık raporlarını mail yoluyla sizlere bildireceğiz. Bu sayede karlılık durumunuzu sürekli kontrol altında tutabileceksiniz.

Gelişmiş İstatistik Araçları

En çok hangi ürünüm satılıyor? Hangi mağazam ne kadar satış yaptı? Hangi tedarikçiden ne kadar kar ediyorum?... Bu ve bunun gibi birçok soruya cevap bulabileceksiniz.

Birden Fazla Mağaza

Trendyol üzerinde sahibi olduğunuz birden fazla mağaza varsa, ürünleri farklı markalarla tüm mağazalarınıza yükleyebilir, kontrolünü tek bir panel üzerinden yapabilirisiniz.